Podívejte se, jak mi to píše

Heureka

PR články pro srovnávač cen Heureku nejsou jen o získávání zpětných odkazů. Čtenářům předávají hodnotné informace, pomáhají jim řešit jejich problémy nebo je alespoň baví. Mnou psané články se objevily v online magazínech 21.století, Elle nebo Heroine.

Trenýrkárna.cz

Trenýrkárna.cz už dávno nenabízí jen pánské trenýrky. Společně s tím, jak se rozšiřuje nabídka e-shopu, více pozornosti se věnuje také tvorbě kvalitního obsahu a optimalizaci pro vyhledávače. Jsem ráda, že toho mohu být součástí.

Zakra

Pro vodohospodářskou projekční kancelář jsem dostala za úkol polidštit legislativu kolem domovních čističek odpadních vod a retenčních nádrží, a to pomocí blogových článků. Posuďte sami, jak se mi to povedlo.

Radikální upřímnost

Představte si, jak by se změnil váš život, kdybyste byli zcela upřímní. Tak přesně o tom píšu pravidelně příspěvky na sociální sítě a aktuálně piluju texty pro nově vznikající web. Chcete nahlédnout pod pokličku upřímnosti?

Optika MUDr. Vladimír Černý

Při tvorbě textu na web rodinné optiky jsem měla jasný cíl. Ujistit cílovou skupinu o tom, že v optice a přilehlé oční ambulanci se o ně postarají na slovo vzatí odborníci. Jak se mi to podařilo? To posuďte sami.

Poptejte texty na svůj web

n.fleischmann@seznam.cz

IČ: 01989774

Pojďme se spojit na LinkedIn